02166915611-09124732005 masoudpaiam@karmaphone.org

انتقادات و پیشنهادات

ارتباط مستقیم با مدیران گروه فنی مهندسی کارما فون نمایندگی پاناسونیک

یکی از دغدغه‌های مدیران ارشد گروه فنی مهندسی کارما فون این بوده که انتقادات و پیشنهادات مشتریان را بشنوند و در راستای اهداف شرکت به کار بگیرند با توجه به این هدف این بخش را در نظر گرفتیم تا پل ارتباطی بین مشتریان و مدیران ارشد نمایندگی پاناسونیک باشد.

خدمات این شرکت شامل خرید و فروش محصولات ارتباطی پاناسونیک، ارائه خدمات برنامه‌ریزی سانترال، نصب و راه‌اندازی دستگاه سانترال، تعمیر فکس، سانترال و تلفن است و مطمئناً با نظرات شما به تعالی رسیده و کامل تر می‌شود، شما مشتریان و همکاران می‌توانید در این بخش نظرات خود را به گوش مدیران ارشد این نمایندگی پاناسونیک برسانید. مطمئناً نقدها و پیشنهادات شما در نوع کار و نحوه ارائه خدمات بسیار موثر و کارآمد است و سبب بهبود این روند خواهد شد. برای راحتی در ارسال نظرات خود سه راه ارتباطی فراهم شده است که می‌توانید یکی از این موارد را انتخاب نمایید.

 

 

 

ارسال پیامک به مدیریت فنی شرکت

در این نمایندگی، شماره همراهی تهیه شده است که به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت نظرات شما است. در صورت تمایل به ارسال نظرات خود از طریق پیام کوتاه می‌توانید به شماره 09213961366 پیامک ارسال کنید. اطمینان داشته باشید که پیام شما خوانده‌شده و به آن رسیدگی می‌شود.

اعلام نظرات از طریق تماس تلفنی

در این نمایندگی، صندوق انتقادات و پیشنهادی در نظر گرفته شده است که می‌توانید در این صندوق صوتی نظرات خود را در مورد نحوه خدمات و یا برخورد کارشناسان فنی در محل را اعلام فرمایید. برای استفاده از این روش با شماره 02166915611تماس حاصل فرمایید

ارسال نظرات خود در سایت

از طریق این کادری که در زیر در نظر گرفته شده است با ثبت و پر کردن بخش‌های مورد نظر، نقدهای خود را برای بهتر کردن روند خدمات در این نمایندگی ارسال فرمایید.
از اینکه با نظرات خود ما را همراهی می‌کنید کمال تشکر را داریم.